Wierzbięcice

Poznań: Na Wierzbięcicach trwa modernizacja infrastruktury podziemnej

Właśnie od tych robót rozpoczyna się przebudowa torowisk w ul. Wierzbięcice. Dla kierowców oznaczają one konieczność korzystania z objazdów. Ulica Wierzbięcice jest obecnie jednokierunkowa.

Jeden kierunek ruchu obowiązuje na odcinku od dawnego dworca PKS do skrzyżowania z ul. 28 Czerwca 1956 r., ul. Wierzbięcice jest ulicą jednokierunkową. Poruszać się nią mogą – głównie po jej wschodniej stronie – pojazdy jadące od centrum w kierunku ulic 28 Czerwca 1956 r. oraz Górna Wilda. Na odcinkach, na których konieczne będzie prowadzenie prac po wschodniej stronie ulicy, ruch będzie przekierowywany z jednej jezdni na drugą.

Pojazdy zmierzające w kierunku centrum są prowadzone objazdem przez ulice Przemysłową, Wujka i Przemysła II.

Na ulicach Niedziałkowskiego, Świętego Czesława, Żupańskiego i Spychalskiego – prostopadłych, krzyżujących się z ul. Wierzbięcice – ruch jest utrzymany, a kierowcy pierwszych tygodniach przebudowy mają umożliwiony przejazd przez skrzyżowania znajdujące się na obszarze budowy.

Ul. Wujka, po wschodniej stronie (po stronie Oddziału Paszportów Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego), jest na czas prowadzenia robót ulicą bez przejazdu. Kierowcy nie mogą wjechać na tę stronę jej skrzyżowania z ul. Wierzbięcice.

PIM, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze