Poznań miodem płynący?

Kolejny weekend i kolejne wydarzenia z cyklu Kulturalny Stary Rynek za nami. W niedzielne południe odbył się spacer po zakątkach Starego Miasta związanych z dawnymi i współczesnymi trunkami.

W słoneczny weekend, podobnie jak przez całe wakacje odbywają się wydarzenia dla mieszkańców oraz dla odwiedzających nasze miasto. Jednym z takich wydarzeń był spacer zatytułowany “Poznań płynący miodem?” Przewodnik, Dominik Ohde poprowadził liczną grupę zainteresowanych ciekawostkami o Poznaniu po miejscach związanych w różny sposób z wodą i trunkami pitymi lub produkowanymi w naszym mieście. Spacerowicze mogli poznać stare wyszynki istniejące kiedyś w uliczkach miasta, historie z nimi związane i wiele różnych ciekawostek. Na koniec tego spaceru wszyscy spotkali się na dziedzińcu szkoły baletowej na podsumowaniu, małym poczęstunku, tradycyjnym już również konkursie.

Spacer został zorganizowany w ramach Spotkań na Gołębiej przez Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Baletowej w Poznaniu reprezentowanym przez Panią Magdalenę Ignaszak. Spotkania są elementem Kulturalnego Starego Rynku.

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze