Poznań: Mężczyzna zaczepiający dzieci trafił do aresztu

Mężczyzna zatrzymany w październiku za zaczepianie dzieci na Piątkowie i Naramowicach, trafił do aresztu. Prokuratura postawiła mu cztery zarzuty: groźby, nękanie, naruszenie nietykalności osobistej i doprowadzenie do innej czynności seksualnej.

O tym, że na Naramowicach i Piątkowie jakiś mężczyzna zaczepia dzieci, policję poinformowali rodzice. Mężczyzna zagadywał do grupy dzieci w autobusie 191, usiłował pogłaskać po głowie jedną z dziewczynek – jak o tym wówczas informowaliśmy.

Policji udało się zatrzymać mężczyznę na os. Pod Lipami, gdy znów zaczepiał przechodzącą dziewczynkę, a wcześniej dwoje innych dzieci. Na razie ten 22-letni mężczyzna spędzi w areszcie trzy miesiące, zapewne przejdzie też badania psychiatryczne. Wielu świadków podkreślało, że mężczyzna zachowywał się jak osoba opóźniona w rozwoju, która potrzebuje opieki i kontroli: nie reagował nie tylko na tłumaczenie, że zachowuje się niewłaściwie, ale też na informację, że zostanie wezwana policja. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze