Marsz o wolność - antyszczepionkowcy fot. Sławek Wąchała

Poznań: Marsz o Wolność. I przeciwko koronawirusowi

“Chcemy otwartej gospodarki i powrotu do normalnego życia” – pod takim hasłem działacze Stowarzyszenia STOP NOP protestowali dziś na Starym Rynku.

Protest nosił nazwę Marsz o Wolność, bo wolność jest, jak deklarowali działacze, w tym Justyna Socha i Ivan Komarenko, wartością nadrzędną. Dlatego w proteście wyszli na ulice przeciwko ograniczeniom wprowadzanym przez rząd z powodu pandemii koronawirusa.

Zamierzają zatrzymać nielegalny przymus szczepień, które nazywają eksperymentami medycznymi, nielegalny lockdown, a także zdelegalizować partie, które łamią praworządność. Zorganizowali też zbiórkę podpisów pod wnioskiem o referendum “Po pierwsze nie szkodzić”.

Działacze STOP NOP uważają też, że lekarze i naukowcy, którzy mają inne zdanie o pandemii, nie są dopuszczani do głosu, a izby lekarskie nakładają na nich kary z tego powodu. Winne są też media, które nie informują o alternatywnych metodach leczenia, o tym, że pandemia jest kłamstwem, a szczepienia – eksperymentem naukowym na ludziach.

Uczestnicy marszu mieli transparenty z napisami “Stop przymusowi szczepień”, “Dość koronapsychozy”, “Maseczka jest symbolem niewolnictwa, upodlenia, hańby i poddaństwa”.

3 2 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze