Luna fot. FB Luna

Poznań: Luna zaśpiewa nad Rusałką

To jedna z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Była pierwszą artystka z Polski, która w ramach akcji Spotify EQUAL promowana była na Times Square – a dziś o 20.30 wystąpi nad Rusałką.

Młodziutka wokalistka i autorka tekstów wyróżnia się wśród innych artystów osobowością i prezentowanym stylem muzycznym określanym przez nią samą kosmicznym popem. Jej twórczość jest inspirowana naturą i poezją, a pseudonim „Luna” (łac. księżyc) przyjęła po zaobserwowaniu wpływu faz księżyca na swoje życie i sztukę – oraz z powodu lunatykowania.

Niezwykle oryginalne i innowacyjne utwory Luny „Zgaś” i „Mniej” błyskawicznie wzbudziły zachwyt słuchaczy, a autorka została okrzyknięta jednym z największych muzycznych odkryć ostatnich miesięcy w Polsce.

Cotygodniowe koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Koncert streamowany będzie również na Facebooku organizatora cyklu, czyli Fundacji Pogoda. Wstęp wolny.

Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska, Polska Fundacja Osób Słabosłyszących, Cinema Hostel & Apartments.

Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel, Radio Meteor, tenpoznan.pl.

3 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze