Poznań: Londyńskie Soho na Kwiatowej. Pride Week zaprasza

Marsz Równości fot. Wojciech Lesiewicz

Pride Piknik, Marsz Równości, Soho na ulicy Kwiatowej i wiele innych atrakcji – w ten weekend nie zabraknie trwający właśnie Pride Week oferuje szereg imprez i spotkań. 1 lipca warto się wybrać do Soho na Kwiatową.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 18.00 i będzie się odbywała wprost na ulicy Kwiatowej.
„Wyciągamy flagi, puszczamy głośną muzykę i przed kilka godzin bawimy się tak, jakbyśmy nie mieszkali w Polsce!- zaprasza Grupa Stonewall.

O 22.00 z kolei na Plaży Wilda Eco Village rozpocznie się QUEER NIGHT – drag show i lip sync battle, prowadzenie: Twoja Stara i Bom Belle. Natomiast o 22.30 na placu Kolegiackim rozpocznie się QUEEROWE SILENT DISCO organizowane wspólnie z Festiwal Malta.

Ulica Kwiatowa jest dziś zamknięta dla ruchu od godziny 15.00 do 22.00 na odcinku od Półwiejskiej do ulicy Rybaki.

2 lipca na Plaży Wilda rozpocznie się Pride Piknik z muzyką, jedzeniem i stoiskami organizacji pozarządowych. O godzinie 16.00 przez miasto przejdzie XVIII Marsz Równości – wyruszy z Plaży Wilda i wróci w to samo miejsce.

O godzinie 19.00 na Plaży Wilda rozpocznie się Queerowy Maraton, czyli występy kilkunastu queerowych osób artystycznych na scenie głównej na Plaży Wilda. Prowadzenie: Lola Eyeonyou Potocki i Bom Belle.
O 22.00 wystąpi KERRIA, a o 22.30 SARSA PARILLOVE. Po koncertach Duże Lokum Stonewall, HAH Poznań oraz Plaża Wilda Eco Village zapraszają na after party.

Podziel się: