Poznań: Letni Targ Rodzinny na sportowo

Turystyka aktywna i rodzinna, testy i zakupy sprzętu sportowego. W najbliższy weekend 11 i 12 lipca MTP zapraszają na imprezę dla całych rodzin.

Letni Targ Rodzinny to kolejna propozycja dla mieszkańców Poznania i okolic realizowana przez Grupę MTP w ramach akcji #WracamyDoGry. Na gości targowych będą czekać liczne atrakcje sportowe przygotowane przez wystawców i partnerów: rodzinny bieg targowy, a także warsztaty wrotkarskie Zico Racing – to profesjonalny sklep wrotkarski z licencjonowanymi instruktorami Izabelą Długą, Karoliną Długą, Danielem Perzem oraz Jakubem Zico Ciesielskim.

Będzie można też wziąć udział w zajęciach fitness z Calypso Fitness Poznań Avenida i Egurrola Fitness Club Poznań oraz zawodach sportowych z Akademią Piłkarską Reissa. Zaprezentowane zostaną także ciekawe propozycje książkowe, o które warto uzupełnić wakacyjną biblioteczkę. Nie zabraknie również pysznego jedzenia.

BILETY:
– bilet wstępu normalny 7 zł
– bilety bezpłatne dla: emeryta, rencisty, posiadacza Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, dziecka do 10 r.ż., osoby niepełnosprawnej o znacznym stopniu niepełnosprawności wraz z opiekunem
– bilet wjazdu 15 zł

Bilety dostępne na tobilet.pl!

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze