Poznań: Które lokale mają dania na wynos, a które mogą wesprzeć szpitale? PLOT tworzy listę!

PLOT lista lokali fot. UMP
Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna tworzy listę lokali, które oferują dania z dowozem lub na wynos. PLOT prosi też o kontakt każdą restaurację, która chce wesprzeć personel szpitali bezpłatnym posiłkiem. Dzięki temu jedzenie trafi tam, gdzie jest najbardziej potrzebne.

Zalecenia związane z ochroną zdrowia w okresie rozprzestrzeniania się koronawirusa objęły lokale gastronomiczne. Restauracje zostały zamknięte, ale mogą przygotowywać jedzenie na wynos. PLOT tworzy listę poznańskich restauracji i barów, które oferują dania z dowozem lub na wynos.

Pierwsze lokale już włączyły się w akcję, ich listę można znaleźć na stronie. Restauracje, które chcą dołączyć, mogą kontaktować się mailowo lub komunikując się za pomocą messengera.

PLOT pomaga też lokalom, które chcą wesprzeć personel szpitali, oferując im bezpłatny posiłek. Każda restauracja, która chciałaby w ten sposób pomóc, powinna skontaktować się z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną lub za pomocą messengera. Wystarczy napisać co, kiedy i w jakiej ilości lokal może zaproponować, a PLOT we współpracy z miastem Poznań podpowie, jak to zrobić, by posiłki trafiły bezpiecznie tam, gdzie są najbardziej wyczekiwane.

PLOT, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: