Dwóch pracowników firmy Modertrans z Biskupic jest zakażonych koronawirusem, a zakażonych może być więcej, jak poinformował poznański sanepid.
Według informacji telewizji WTK zakażenie zdiagnozowano u pracowników już w piątek i od tego czasu Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu, jak informuje rzeczniczka Cyryla Staszewska, pracuje nad ustaleniem listy kontaktów obu pracowników tak w miejscu pracy, jak i poza nim.
Niestety, wszystko wskazuje na to, że zakażonych będzie więcej. Dlatego nie wiadomo jeszcze, ile osób będzie musiało poddać się kwarantannie i jak to wpłynie na funkcjonowanie firmy.
el