Nauczycielka III LO im. Jana Kantego jest zakażona koronawirusem. Od poniedziałku placówka przeszła na zdalne nauczanie i tak będzie do końca tygodnia.
Jak informuje Radio Poznań, wszyscy uczniowie przeszli na zdalne nauczanie, a część nauczycieli została objęta kwarantanną. Taka sytuacja będzie do końca tygodnia. Później wszystko wróci do normy, o ile w placówce nie zostaną stwierdzone kolejne zakażenia. Co wtedy – zadecyduje sanepid.
el