Poznań: Korki w mieście. Największe na Świętym Marcinie

korek Witosa fot. L. Łada

Zakorkowane skrzyżowanie św. Marcina i Niepodległości to największy korkowy problem dziś rano w Poznaniu. W regionie korki dają się we znaki na DK11 między Środą Wlkp. a Jarocinem, gdzie doszło do kolizji dwóch samochodów.

Do kolizji na drodze krajowej nr 11 przed godziną 8.00 doszło do kolizji na odcinku między Środą Wlkp. a Jarocinem. Zderzyły się tam samochody osobowy i bus, a na jezdnię wylała się pulpa ziemniaczana. Usuwanie tego bałaganu musi trochę potrwać i na tym odcinku DK11 trzeba się nastawić na utrudnienia.

Kierowcom w regionie dają się też we znaki prace na S8 między węzłami Syców Wschód a Bralin W Poznaniu bez niespodzianek.

Natomiast w Poznaniu największe utrudnienia są na skrzyżowaniu św. Marcina i Niepodległości, gdzie rozpoczęta przebudowa utrudnia przejazd. Między Kaponierą a Niepodległości trzeba swoje odstać w korku.

Poza tym korki w tradycyjnych miejscach: na Niestachowskiej, Żeromskiego i Witosa, Lechickiej, można postać też na Królowej Jadwigi i Głogowskiej. Zamieszanie tradycyjnie na Naramowicach i wokół ronda Rataje, wolniej jedzie się też przez Śródkę i Estkowskiego.

Podziel się: