Bądźmy razem. Koncert dla pracowników służby zdrowia, fot. M. Kordula Teatr Muzyczny

Poznań: Koncert dla pracowników służby zdrowia. Od Teatru Muzycznego

29 grudnia o godz. 12.00 na FB oraz kanale YouTube Teatru Muzycznego w Poznaniu odbędzie się premiera koncertu pt. „Bądźmy razem. Koncert dla pracowników służby zdrowia”.

Koncert, w którego programie są największe hity musicalowe, dedykowane jest medykom, którzy już od prawie roku każdego dnia stawiają czoła pandemii oraz walczą o zdrowie i życie każdego z nas.

W repertuarze znajdą się takie utwory, jak „Magic to do” z musicalu „Pippin”, „Miłość szerzyć czas” z kultowej „Zakonnicy w przebraniu” czy „Chcę bohatera” z „Footloose”. Zróżnicowany repertuar nie tylko zapewni chwilę oderwania od rzeczywistości dzięki świetnej zabawie przy najbardziej znanych, musicalowych hitach, ale przede wszystkim będzie skierowanym w stronę medyków podziękowaniem za ich codzienny trud.

Wszystkie utwory wykonane zostaną przez solistów, zespół taneczny i orkiestrę Teatru Muzycznego w Poznaniu. Oprócz znakomitych głosów i fantastycznej choreografii, nagranie wzbogacą ujęcia najbardziej znanych miejsc powiatu poznańskiego. Motywem przewodnim koncertu będzie utwór „Bądźmy razem”, który od czasu swojej premiery w czerwcu tego roku, stale towarzyszy nam w oczekiwaniu na powrót do normalności. Ta niezwykła kompozycja daje siłę i motywację do tego, by przetrwać ten trudny czas i zrobić to razem.

Wydarzenie dostępne będzie bezpłatnie na kanale YouTube za darmo przez pół roku.

Teatr Muzyczny

5 2 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze