Poznań: Komunikacja miejska w obiektywie, czyli konkurs trwa!

Ma promować miejską komunikację i mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni – nie tylko poznaniacy. Zdjęcia można nadsyłać do 6 grudnia.

Jest to już trzeci konkurs, który organizuje Mateusz Wawrowski w ramach swojej wystawy „Poznań w miniaturze z klocków LEGO”. Jest skierowany do wszystkich poznaniaków, turystów i miłośników komunikacji miejskiej.

Fotografie przedstawiające poznański tramwaj lub autobus można przesyłać na adres e-mail: [email protected], do dnia 6 grudnia 2019 roku. Trzy najlepsze zdjęcia zostaną wybrane w głosowaniu przez internautów na stronie organizatora.  Trzy wyróżnienia przyzna jury. Głosowanie odbywać się będzie w terminie od 6 grudnia do 15 grudnia, a nagrody zostaną wręczone w sobotę tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Konkurs fotograficzny „Poznańska komunikacja miejska w Twoim obiektywie” odbywa się pod patronatem Modertrans Poznań, Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu, Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu oraz Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, którzy również przekazali nagrody na konkurs.

Nagrodą główną w konkursie jest: Termos, głośnik przenośny, pendrive, gra „Poznań. Gra Memo”, gra „Do zajezdni. Komunikacyjna gra planszowa”, książka „Poznań. Bimbą w czasie”, Puzzle 500 el., odblask, notes, brelok-metrówka, smycze, długopis. Łącznie do wygrania jest 60 ciekawych gadżetów.

Mat. pras., el

Podziel się:

Ostatnio dodane: