Do dwóch zamkniętych oddziałów szpitala: intensywnej terapii oraz chirurgii ogólnej i transplantacyjnej doszedł trzeci – gastroenterologiczny. Stwierdzono tam jeden przypadek koronawirusa.
28 września dyrekcja szpitala podjęła decyzję o zamknięciu dwóch oddziałów, na których stwierdzono osoby zakażone koronawirusem. Wczoraj wykryto kolejny przypadek zakażenia, tym razem na oddziale gastroenterologicznym.
Jak długo oddział pozostanie zamknięty? Nie wiadomo. Na razie Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna prowadzi tam postępowanie epidemiologiczne i dopiero po nim zadecyduje, jak długo oddział będzie zamknięty.
el