Poznań: Kibice Lecha wyczyszczą elewację Vege Pizza

Vege Pizza
Kibice Kolejorza bardzo szybko zareagowali na informację o zniszczeniu elewacji jednej z pizzerii na Łazarzu. „Bardzo nie lubimy, jak ktoś się pod nas podszywa” – napisali. I zaoferowali pomoc w usuwaniu skutków wandalizmu.

O dewastacji pizzerii pisaliśmy wczoraj – została zniszczona elewacja, a pod zniszczeniami podpisali się Lech Poznań Hooligans. Wszystko dlatego, że pizzeria jest vege, a jej właściciele wspierają różnorodność i wolność wyboru.

Kilka godzin później na oficjalnym profilu Kibiców Lecha Poznań pojawiło się oświadczenie: „Pewnie wczoraj czytaliście o dewastacji elewacji jednej z pizzerii w Poznaniu. Będzie krótko i na temat!
Bardzo nie lubimy, jak ktoś się pod nas podszywa. Uważamy, że to jest nasze miasto i nie pozwolimy na jego dewastację tak jak bardzo wielu osobom to się marzy. Czujemy się odpowiedzialni za Poznań, za całą Wielkopolskę.
Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami rzeczonej restauracji i JEDNOZNACZNIE zaoferowaliśmy pomoc w usunięciu farby, która pojawiła się na elewacji. W tej chwili czekamy na ruch administracji budynku, aby rozpocząć czyszczenie.
O postępie prac będziemy informować na bieżąco!” – napisali kibice.

el

Podziel się:

Ostatnio dodane: