Poznań: Hillary Clinton będzie gościem specjalnym Impact’21

Hillary Clinton fot. MTP

Była sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork Hillary Clinton wystąpi online podczas konferencji Impact’21 zaplanowanej na 27 i 28 października, której gospodarzem jest Grupa MTP.

Konferencja Impact’21 przez dwa sezony odbywała się w Warszawie, przyciągając menadżerów z największych globalnych firm, polityków, wybitnych naukowców oraz światowej klasy ekspertów. Teraz przenosi się do stolicy Wielkopolski. Dwudniowa konferencja, organizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się na czterech scenach, na których wystąpi ponad czterystu mówców w szesnastu ścieżkach tematycznych.

Tegoroczna edycja Impact’21 skupi się na globalnych trendach związanych z zielonym ładem, transformacją energetyczną, cyfrową przyszłością, rozwojem e-commerce, otwartą bankowością i tematyką women empowerment.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Hillary Rodham Clinton, była sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych oraz kandydatka na prezydenta USA w 2016 r.

– Grupa MTP jest organizatorem i gospodarzem wielu konferencji i spotkań, w których biorą udział międzynarodowi goście, dlatego cieszy nas, że to grono poszerzy Hillary Clinton – zapowiada Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP. – Jej prelekcja przed publicznością zgromadzoną na Międzynarodowych Targach Poznańskich jest dowodem na to, że nie ma lepszego miejsca w tej części Europy na spotkania polityki, biznesu i nauki. Czeka nas wiele emocji i wystąpienia, które długo pozostaną w naszej pamięci.

Hillary Clinton połączy się on-line z publicznością zgromadzoną w Poznań Congress Center 27 października o godz. 11:00.

Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej. Więcej na temat wydarzenia na stronie: www.impactcee.com.

Źródło: MTP

Podziel się: