korek na Niestachowskiej

Uszkodzona studzienka na Warszawskiej, nieczynna sygnalizacja na Baraniaka i zamieszanie na Królowej Jadwigi. Poranek w Poznaniu rozpoczął się awariami i – co za tym idzie – korkami.

Najpoważniejsza miała miejsce na Warszawskiej w Antoninku, gdzie doszło do uszkodzenia studzienki kanalizacyjnej. Policja odnotowała dwa uszkodzone samochody, które wjechały w studzienkę. Obecnie funkcjonariusze zabezpieczają to miejsce i kierują ruchem, ale korki na Warszawskiej w kierunku Poznania są gigantyczne.

Tradycyjnie utrudnienia są też na S11, która stoi od Koninka, korek jest na Starołęckiej, korkuje się Lechicka i okolice mostu Lecha. W samym mieście najgorsza sytuacja jest chyba na Królowej Jadwigi, gdzie wczoraj zmieniła się organizacja ruchu, z czym kierowcy sobie ewidentnie nie radzą.

Kierowcom dają się we znaki też awarie sygnalizacji na Baraniaka przy skrzyżowaniu Jana Pawła II i na Hetmańskiej przy 28 Czerwca 1956. Stoi Niestachowska przy skrzyżowaniu ze św. Wawrzyńca,  Grunwaldzka i Głogowska przed wiaduktem.

Przejazd przez miasto jest dziś trudny, na szczęście pogoda będzie dziś kierowcom sprzyjać. Dzień będzie piękny i słoneczny.