Piknik na Kościelnej 2019 fot. K. Adamska

Poznań: Dni Jeżyc 2021, czyli spacer po Jeżycach

Koncert Orkiestry Dętej Miasta Poznania przy MPK, performance Circus Ferus, spektakl dla dzieci Teatru Fuzja oraz widowisko akrobatyczno-taneczne Teatru Cortique – kto się wybierze dziś na Jeżyce, nie pożałuje.

Impreza rozpoczęła się na skwerze przy ulicy Kościelnej koncertem orkiestry MPK, który przyciągnął sporo zainteresowanych mimo siąpiącego deszczu, a relację na żywo z tego koncertu prowadziła Rada Osiedla Jeżyce. Po koncercie widzowie mogli obejrzeć performance Circus Ferus “Jerzy Ce”.

O 14.30 Teatr Nowy zaprosił na Trzecią Scenę na koncert Kathii, a o 16.00 w Starym Zoo najmłodsi jeżyczanie mogą obejrzeć spektakl Teatru Fuzja “Żubr Pompik”.

O 17.15 na dziedzińcu SP 36 na Słowackiego rozpocznie się widowisko akrobatyczno-taneczne Teatru Cortique z udziałem uczniów Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź i artystów grupy AbstrAkt. O 18.30 na placu Asnyka będzie można obejrzeć Hatman Show – pokaz iluzji i posłuchać koncertu Wujka Ogórka.

Dni Jeżyc zakończą się o 20.00 w Teatrze Nowym i także na Trzeciej Scenie. Tym razem będzie tam można zobaczyć projekcję spektaklu “Jeżyce Story”.

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze