filip_swinarski contratiempo fot. Blue Note Poznań

Poznań: Co robić w dniach 4-6 lutego?

Flamenco, country, Grażyna Łobaszewska w Blue Note. Oscarowe kino w kinie Pałacowym. I Dirty Dancing dla kochających taniec w Muchos. W Poznaniu jak zawsze atrakcji nie brakuje.
Wokalne Master Class z Grażyną Łobaszewską 4 lutego @ 09:00 – 16:00
Blue Note Poznań, ul. Kościuszki 79

Codziennie przez siedem godzin przez cztery dni! Master Class to profesjonalne warsztaty wprowadzające uczestnika w tajniki śpiewania. Pod okiem wyjątkowej Pani Profesor zgłębisz wiedzę, poznasz niuanse, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła w tej jakże romantycznej i jednocześnie bardzo technicznej dziedzinie sztuki.

Grażyna Łobaszewska jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorka i autorka wielu śpiewanych przez siebie utworów. Dowiedz się więcej »

Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 20 4 lutego @ 20:00 – 23:00
Blue Note Poznań, ul. Kościuszki 79

Podczas dwudziestej audycji, Mariusz Kwaśniewski będzie gościć zespoły The Cowboys oraz Superhive. Rozmowy z artystami będą przeplatać się z ich ich występami. Można powiedzieć, że muzyka, jaką wykonują to country, western, surf rock czy dancing. Ale tak naprawdę nikt z tej bandy nie przejmuje się zbytnio, w jakiej szufladzie siedzi – po prostu grają to, co chcą. Dowiedz się więcej »

Contratiempo | Flamenco – muzyka i taniec 5 lutego @ 20:00 – 23:00
Blue Note Poznań, ul. Kościuszki 79

Emocjonująca podróż do Hiszpanii! Wyrazisty i ekspresyjny taniec, porywający, autentyczny śpiew flamenco w wykonaniu profesjonalnego śpiewaka flamenco z Hiszpanii, popisy gitarowe, dynamiczne stepowanie i gra na kastanietach. To będzie wieczór pełen słońca! Dowiedz się więcej »

Oscarowy DKF Zamek 5 lutego @ 20:30 – 6 lutego @ 04:30
Kino Pałacowe, Centrum Kultury ZAMEK ul. Św. Marcin 80/82

Jak co roku zapraszamy Was na Oscarowy DKF Zamek, na którym oglądać będziemy nominowane do Nagrody Akademii Filmowej filmy. Cztery cztery tytuły i odwieczne pytanie… który z nich zdobędzie statuetkę (albo ile?)

5.02. NA NOŻE
reż. Rian Johnson, USA, 2019, 130′
Język: angielski z polskimi napisami
Detektyw Blanc bada sprawę śmierci bogatego pisarza, głowy ekscentrycznej rodziny. Wszyscy jego krewni są podejrzani.
NOMINACJE:
◽️ Scenariusz oryginalny Dowiedz się więcej »

Dirty Dancing Moves // kurs tańca // free 5 lutego @ 21:00 – 23:00
muchos, ul. Nowowiejskiego 13/15

Dla wszystkich miłośników DIRTY DANCING mamy nie lada gratkę! Odtwórcy ról Baby i Johnny’ego znani z Tribute to Dirty Dancing Poznań nauczą Was kroków inspirowanych tym najpiękniejszym tanecznym filmem! Dowiedz się więcej »

schafter – Poznań – SOLD OUT 6 lutego @ 19:00 – 22:00
Tama, ul. Niezłomnych 2

Zapraszamy na występ schaftera promujący jego debiutancki album pt. „audiotele”. Krążek trafił do sprzedaży 22 listopada 2019, a artysta ruszył w swoją pierwszą trasę koncertową na początku 2020. Dowiedz się więcej »

Grażyna Łobaszewska – największe przeboje 6 lutego @ 19:00 – 22:00
Blue Note Poznań, ul. Kościuszki 79

Jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek zaprezentuje swoje największe przeboje! Nie zabraknie ponadczasowych utworów takich, jak: „Brzydcy”, „Gdybyś”, czy „Czas nas uczy pogody”! Wokalistce będą towarzyszyć na scenie muzycy z grupy Ajagore. Publiczność zachwycają nie tylko wykonania piosenek napisanych specjalnie dla niej, ale także jej własne interpretacje standardów jazzowych, gospel jak również niezwykle osobiste wersje kolęd i pastorałek z całego świata. Dowiedz się więcej »

Skład Otwarty kolęduje dla Mikołajka 6 lutego @ 20:00 – 21:30
PAN GAR, ul.Slowackiego 19/21

Przyjaciele, Rodzino, Znajomi i Nieznajomi! Na kolędowanie już powoli za późno, ale na pomaganie innym nigdy nie jest za późno. Komu pomagamy? Mikołaj Kwiek- wesoły, przystojny dwuletni poznaniak cierpi na wadę wrodzoną uszek. Ma poważny obustronny niedosłuch, zamknięte kanały słuchowe, niewykształcone małżowiny uszne- mikrocję. Aby móc normalnie usłyszeć musi przejść kosztowną operację w Stanach. Wszystko pod skrzydłami siepomaga.pl, więc się wie się, że to wiarygodna akcja. Dowiedz się więcej »

Więcej imprez znajdziecie  w naszym Kalendarium.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze