Główna

Poznań: Centrum Otwarte zaprasza na Główną

Niewidzialny rynek, znikający młyn i urojony tramwaj – to tylko kilka z atrakcji “Główna puchnie – spacer badawczy”, na którą zaprasza Centrum Otwarte. Chętni muszą się stawić 31 lipca o godzinie 18.00 na Rynku Wschodnim.

Poza wymienionymi atrakcjami organizatorzy przygotowali jeszcze sensacyjną opowieść o tajemniczej inwestycji Grażyny Kulczyk i wiele innych atrakcji. Warto posłuchać i pooglądać, ponieważ Główna rozrasta się w tempie błyskawicznym, więc wiele z nich już wkrótce zniknie z krajobrazu dzielnicy.

“Główna puchnie gwałtownie, za chwilę nie będzie przypominać samej siebie, więc tym bardziej warto doświadczyć jej właśnie teraz” – przekonują organizatorzy. I przypominają, że choć to dzielnica nieco peryferyjna, to jednak ma doskonałe połączenia z centrum i można tu dojechać ze Śródki autobusami linii 173, 185, 320, 321, z os. Sobieskiego przez Piątkowo i Winogrady linią 185, z Koziegłów liniami 320,321 i pociągiem z Dworca Głównego lub ze stacji Poznań Garbary. W przypadku pociągu trzeba wysiąść na stacji Poznań Wschód – w przypadku autobusów na przystanku Rynek Wschodni.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze