pływalnia park kasprowicza fot. UMP

Poznań: Bilet na letnią pływalnię możesz kupić online

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oraz Grupa MTP uruchomiły możliwość zakupu biletów online na baseny letnie. Dzięki temu poznaniacy i turyści, chcący popływać, nie będą musieli stać w kolejkach.

Zasada jest prosta. Wystarczy wejść na stronę posir.poznan.pl i kliknąć przycisk “Kup bilet”, a następnie wskazać określony obiekt – Pływalnię Letnią Chwiałka lub Pływalnię w Parku Kasprowicza. Zakupiony bilet wystarczy pokazać przy wejściu. Można go wykorzystać w dowolnym terminie.

Druga możliwość to zakup biletu na stronie tobilet.pl. Po wejściu należy wyszukać jedną z pływalni i dokonać transakcji. Proces zakupu przebiega przy wykorzystaniu sprawdzonych i popularnych metod płatności. Zakupione za pośrednictwem platformy bilety będą od ręki dostępne na telefonach użytkowników.

– W poprzednich sezonach w najbardziej upalne dni przed naszymi pływalniami ustawiały się spore kolejki. Teraz dajemy możliwość wejścia na obiekt od razu – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Pływalnie letnie to pierwsze obiekty POSiR, na których dostępna będzie możliwość zakupu biletów online poprzez platformę ToBilet.pl. Podobne rozwiązanie będzie wprowadzane także na basenach krytych oraz lodowiskach.

– Dzięki ToBilet.pl zakup biletów na pływalnię czy lodowisko będzie wygodny, intuicyjny i sprawny. A w obecnej sytuacji, gdy wciąż wskazany jest dystans społeczny, pozwoli ograniczyć bezpośrednie kontakty do minimum – mówi Tomasz Kobierski, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Gorąco liczę, że to rozwiązanie spotka się z przychylnością poznaniaków i pozwoli im rozwijać ich sportowe hobby.

Docelowo, oprócz pływalni letnich, możliwość zakupu biletów poprzez platformę ToBilet.pl obejmie następujące obiekty: Pływalnia Miejska Atlantis, Pływalnia Kryta Chwiałka, Pływalnia Miejska Rataje, Lodowisko Chwiałka i Lodowisko Malta.

– O uruchamianiu zakupu biletów online na tych obiektach będziemy systematycznie informować poznaniaków – obiecuje dyrektor Miadziołko.

POSiR, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze