Poznań: Bądźmy razem!

Teatr Muzyczny fot. TM
Taki tytuł nosi wyjątkowy utwór muzyczny, który narodził się w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Nagrało go 130 artystów z 9 teatrów i oper z całej Polski. Jest wiadomością dla naszej publiczności: jesteśmy, czekamy, wróćcie do nas. premiera już dziś!

Utwór powstał z potrzeby wzajemnego wsparcia i połączenia w przyjacielskim uścisku instytucji kultury z całego kraju. Autorem słów jest Andrzej Hamerski, muzykę oraz video stworzył Michał Łaszewicz.

W produkcję zaangażowało się 130 Artystów z 9 teatrów i oper: Teatru Muzycznego w Poznaniu, Teatru Muzycznego w Łodzi, Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie, Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu, Teatru Rozrywki w Chorzowie, Opery Bałtyckiej w Gdańsku oraz Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

Premiera utworu odbędzie się w sobotę, 27 czerwca o godzinie 10:00 na kanale YouTube i Facebooku Teatru Muzycznego w Poznaniu.

W maju z ogromnym zainteresowaniem spotkał się utwór „Wzejdzie słońce, nastanie świt” z musicalu „Hair”, nagrany przez 64 artystów Teatru Muzycznego w Poznaniu. Dotychczas na kanale YouTube obejrzało go ponad 4 500 widzów, pokazały go również liczne media z całej Polski. Autorem polskiego tłumaczenia jest Jacek Mikołajczyk.

Teatr Muzyczny, el

Podziel się: