Babi Targ fot. Babi Targ

Poznań: Babi Targ zaprasza na MTP

W samo południe na MTP rozpocznie się długo wyczekiwany Babi Targ. Tym razem w wersji plenerowej, a towarzyszyć mu będzie kiermasz rzeczy naturalnych i ładnych.

Babi Targ to wielka akcja wietrzenia szaf, czyli sprzedaży i wymiany niepotrzebnych lub niedopasowanych ubrań. Jest najstarszą taką imprezą w Polsce, organizowaną regularnie od 2007 roku w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi. W miarę rozwoju imprezy uczestniczki i uczestnicy nadali jej własny charakter. Oprócz wymiany zaczęli również kupować i sprzedawać przyniesione ubrania.

Babi Targ to doskonała okazja, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię. To również świetna alternatywa dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia – ubranie zyskuje drugie życie, a kupujący z drugiej ręki zaoszczędzają.

Babiemu Targowi tym razem będzie towarzyszył kiermasz rzeczy naturalnych i ładnych. Znajdziemy tu stoiska projektantów i rękodzielników z własną biżuterią, torbami, roślinkami, naturalnymi kosmetykami, rzeczami do domu, przedmiotami z drewna i masy solnej oraz ceramiką.

Babi Targ odbędzie się na MTP, w plenerze, a wejść będzie można od strony ul. Śniadeckich lub od strony Głogowskiej. Bilety są dostępne wyłącznie online na stronie tobilet.pl w cenie 5 zł.

Na terenie wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz noszenia rękawiczek lub dezynfekcji rąk. Każda osoba musi we własnym zakresie wyposażyć się w materiały ochrony osobistej, czyli przede wszystkim mieć ze sobą maseczkę, powinna również stosować się do obowiązku zachowania dystansu społecznego, dezynfekować dłonie w momencie wejścia na teren wydarzenia, w toaletach i na terenie wydarzenia, korzystając z ogólnodostępnych płynów do dezynfekcji.

Uwaga! Wejść na Babi Targ można tylko raz – nie ma możliwości ponownego wejścia na teren wydarzenia, po opuszczeniu przestrzeni MTP. Babi targ potrwa do godziny 16.00.

el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze