Poznań: Awarie sygnalizacji i duże korki. Których miejsc unikać?

korek fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

W regionie kierowcy muszą uważać na obwodnicy Śremu i DK11 – w obu miejscach trwa usuwanie skutków wypadku. W Poznaniu dają się we znaki awarie sygnalizacji świetlnej na Śródce i Wojska Polskie na wiadukcie nad Niestachowską. Są korki.

Na obwodnicy Śremu około godziny 7.00 zderzyły się trzy samochody. Trwa usuwanie skutków wypadku i przejazd jest utrudniony. Kilkanaście minut wcześniej na drodze krajowej nr 11 na odcinku między obornikami i Chodzieżą wypadła z trasy ciężarówka. Trwa jej podnoszenie i droga jest zablokowana.

W Poznaniu korki w stałych miejscach: Głogowska przed wiaduktem, Królowej Jadwigi i Krzywoustego. Na Śródce sytuację na Warszawskiej i Jana Pawła II pogarsza awaria sygnalizacji świetlnej, tak samo na Wojska Polskiego, na wiadukcie nad Niestachowską. Korki na Naramowickiej i Lechickiej.

Zamieszanie w centrum, na skrzyżowaniu św. Marcina z Al. Marcinkowskiego – nadal kierowcy nie mogą ogarnąć nowych zasad ruchu w tym miejscu. przypomnijmy, że rozpoczął się remont kolejnego odcinka Świętego Marcina.

Podziel się:

Ostatnio dodane: