Kościelna fot. L. Łada

Poznań: Autobusy będą jeździły zmienionymi trasami. Objazdy czekają też kierowców

Przez dwa najbliższe weekendy autobusy trzech linii będą kursowały zmienionymi trasami ze względu na prace prowadzone na Kościelnej. Z objazdów będą musieli korzystać też kierowcy.

W dniach 20-23 oraz 27-30 sierpnia prowadzone będą prace na ul. Kościelnej i nie będzie ona w tym czasie przejezdna. Przejazd zostanie zamknięty od godz. 23:30 w piątek do poniedziałku do godz. 4:00 20-23.08 i 27-30.08. Prace prowadzone będą przez firmę deweloperską i będą polegały na osadzeniu kanalizacji deszczowej.

Objazd wyznaczono ulicami: Nad Wierzbakiem, Aleja Wielkopolska, Pułaskiego, Jeżycka, Kościelna, Poznańska, Pułaskiego, al. Wielkopolska. Pomiędzy ul. Kościelną a Nad Wierzbakiem zostanie zachowana możliwość przejścia dla pieszych.

Zmienią trasę także miejskie autobusy kursujące Kościelną: linii numer 164 oraz nocnych nr 216 i 226.

Linia nr 164

PUSZKINA -… – Wojska Polskiego – Niestachowska – Żeromskiego – Dąbrowskiego – Kraszewskiego -… – KACZA

Linie nr 216, 226

POZNAŃ GŁÓWNY – Dworcowa – Roosevelta – Pułaskiego – al. Wielkopolska – Nad Wierzbakiem -… – LITERACKA -… – Nad Wierzbakiem – al. Wielkopolska – Pułaskiego – Roosevelta – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY

Zmiany tras obowiązują wszystkie kursy w noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę oraz z niedzieli na poniedziałek.

ZTM

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze