Poznań: Autobusy będą jeździły zmienionymi trasami. Objazdy czekają też kierowców

Kościelna fot. L. Łada

Przez dwa najbliższe weekendy autobusy trzech linii będą kursowały zmienionymi trasami ze względu na prace prowadzone na Kościelnej. Z objazdów będą musieli korzystać też kierowcy.

W dniach 20-23 oraz 27-30 sierpnia prowadzone będą prace na ul. Kościelnej i nie będzie ona w tym czasie przejezdna. Przejazd zostanie zamknięty od godz. 23:30 w piątek do poniedziałku do godz. 4:00 20-23.08 i 27-30.08. Prace prowadzone będą przez firmę deweloperską i będą polegały na osadzeniu kanalizacji deszczowej.

Objazd wyznaczono ulicami: Nad Wierzbakiem, Aleja Wielkopolska, Pułaskiego, Jeżycka, Kościelna, Poznańska, Pułaskiego, al. Wielkopolska. Pomiędzy ul. Kościelną a Nad Wierzbakiem zostanie zachowana możliwość przejścia dla pieszych.

Zmienią trasę także miejskie autobusy kursujące Kościelną: linii numer 164 oraz nocnych nr 216 i 226.

Linia nr 164

PUSZKINA -… – Wojska Polskiego – Niestachowska – Żeromskiego – Dąbrowskiego – Kraszewskiego -… – KACZA

Linie nr 216, 226

POZNAŃ GŁÓWNY – Dworcowa – Roosevelta – Pułaskiego – al. Wielkopolska – Nad Wierzbakiem -… – LITERACKA -… – Nad Wierzbakiem – al. Wielkopolska – Pułaskiego – Roosevelta – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY

Zmiany tras obowiązują wszystkie kursy w noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę oraz z niedzieli na poniedziałek.

ZTM

Podziel się: