Spore utrudnienia w ruchu były na ulicy Jana Pawła II. Nagle podczas jazdy zaczął się palić samochód. Pożar gasiły dwa zastępy strażaków – na szczęście nikt nie ucierpiał.
Pożar zauważono 23 października około południa, w pobliżu wylotu ulicy Baraniaka, na pasie w kierunku ronda Rataje. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się dwa zastępy strażaków i ugasiły pożar. Nikt nie ucierpiał, ale akcja gaśnicza spowodowała duże utrudnienia w ruchu.