Policjantka wracała z nocnej zmiany. Zginęła w wypadku

fot. pixabay

„Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dzisiaj rano w wypadku drogowym zginęła nasza Koleżanka Natalia Iskra z Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju, która po służbie wracała do domu. Miała 23 lata” – poinformowała Komenda Główna Policji.

Do tragicznego wypadku doszło 5 stycznia około godziny 6.00 rano na drodze krajowej nr 8 pod Kudową-Zdrojem. Posterunkowa właśnie wracała ze służby, gdy samochód, którym jechała, zderzył się czołowo z ciężarówką na łuku drogi. Policjantka zginęła na miejscu. W policji pracowała dopiero od roku.
„Natalia w szeregi Policji wstąpiła 11 stycznia 2022 roku i pełniła służbę w Zespole Prewencji Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju” – czytamy na stronie policji. – „Swoje obowiązki wykonywała z dużą rzetelnością i zaangażowaniem. Była bardzo otwarta na potrzeby ludzi. W swoim zbyt wcześnie zakończonym życiu dała się poznać jako odpowiedzialna i sumienna policjantka. W naszych sercach Natalia na zawsze pozostanie ciepłą, uśmiechniętą, życzliwą i wspaniałą koleżanką”.

Kondolencje rodzinie i bliskim policjantki złożył gen. insp. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji i Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusz Wesołowski, a także Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku nadkom. Tomasz Ociepa.

Podziel się: