Pleszew: premier Morawiecki zachęcał do głosowania na PiS

Mateusz Morawiecki, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, spotkał się z w sobotę z mieszkańcami Pleszewa na tamtejszym rynku. Spotkanie rozpoczęło się od złożenia kwiatów pod pomnikiem Powstańca Wielkopolskiego.
Reklama

Premier podczas spotkania przekonywał mieszkańców Pleszewa, że powinni głosować na PiS, jak podaje Radio Poznań. Tej partii bowiem zawdzięczają wszystkie programy i społeczne, rozwojowe i gospodarcze. Ten rząd udowodnił swoją skuteczność budując sprawne państwo, które “mafie vatowskie, łobuzów, złodziei, przestępców podatkowych, którzy hulali tu jak wiatr po dzikich polach”.

Reklama

Premier był także w Spółdzielczym Związku Grup Producentów Rolnych “Lazur” w Nowych Skalmierzycach, gdzie rozmawiał o sukcesach eksportowych polskich producentów. Jego zdaniem nasi przedsiębiorcy doskonale sobie radzą na międzynarodowych rynkach i jeśli ten trend się utrzyma, to eksport do USA po raz pierwszy będzie wyższy niż do Rosji. Z pewnością pomogą w tym nowe programy dla małych firm, które przygotowuje Prawo i Sprawiedliwość, a także takie regulacje, jak naliczanie ZUS-u nie od przychodu, ale od dochodu.

Radio Poznań, el

Podziel się!

9
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Iwona Kaczmarek
Gość
Iwona Kaczmarek

nigdy!

Elwira Strojna
Gość
Elwira Strojna

Nigdy

Maria Kistowska
Gość
Maria Kistowska

Zapomnij!!nigdy!!!!!

Ewa Brorson Janowska
Gość
Ewa Brorson Janowska

Tylko PIS

martak
Gość
martak

oczywiście. Porównanie między rządem Morawieckiego a tym co było za czasów rządów PO jasno pokazuje, że teraz mamy sukcesy a wtedy była jedna wielka porażka.

zakazwjazdu
Gość
zakazwjazdu

A ZA KOMOROWSKIEGO CZYM BYŁ? nigdy kaczyna ma 130 cm wzrostu karzeł i wszystkich zaraził gronkowcem złocistym pewnie ten nawet nie wie że był niemiłe widziany z gronkowcem złocistym

martak
Gość
martak

a co miał robić? zachęcać do głosowania na PO żebyśmy zaprzepaścili wszystkie osiągnięcia? ha ha ha

Marcin
Gość
Marcin

Dobrze powiedziane Panie Premierze! Przecież to widać gołym okiem że zmiany poszły w dobrą stronę i ile teraz się dzieje! Ja Panu gorąco kibicuję!

Aga
Gość
Aga

Czy Ci którzy piszą że precz z Pisem nie widzą że teraz Polakom lepiej się żyje. Ze wszystko idzie w dobrą stronę. Nasmiewanie się z J. Kaczyńskiego że jest niski pokazuje jak bardzo NISKI jest poziom intelektualny komentatora. Czy wygląd świadczy o tym co ma się w głowie? Dla mnie PiS jest nadzieją.