Piła broń i narkotyki fot. policja

Piła: Narkotyki, ostra broń, amunicja i sporo gotówki

Prawie 1 kg marihuany, kilka krzaków konopi, 3 sztuki ostrej broni bez pozwolenia, blisko pół tysiąca sztuk amunicji oraz kilkadziesiąt tys. złotych i kilkanaście tys. euro. Wszystko to znaleźli pilscy kryminalni u pewnego mieszkańca gminy Łobżenica.

W połowie stycznia pilscy kryminalni, którzy już od jakiego czasu rozpracowywali sprawę, weszli na posesję podejrzanego i zastali go na miejscu. Nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy, był zupełnie zaskoczony – i zapewne dzięki temu funkcjonariusze dokonali na miejscu bardzo ciekawych odkryć.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli łącznie blisko 1 kg marihuany, która ukryta była m.in. w słoikach i opakowaniach po lekach. Dodatkowo kryminalni zabezpieczyli kilka krzaków konopi w różnej fazie wzrostu, 3 sztuki ostrej broni bez pozwolenia, blisko pół tysiąca sztuk amunicji, a także kilkadziesiąt tysięcy złotych i kilkanaście tysięcy euro.

Właściciel nielegalnego towaru został natychmiast zatrzymany i trafił prosto do policyjnego aresztu. Zatrzymany to 49-letni mieszkaniec gminy Łobżenica. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze