Otwarcie popularnego lokalu w Poznaniu później niż planowano

Plac Kolegiacki - Poznań fot. Sławek Wąchała

Otwarcie baru Caritas z nową nazwą i w nowej lokalizacji miało się odbyć 30 czerwca. Ale zostało przesunięte. “Z przyczyn od nas niezależnych musimy przesunąć otwarcie” – napisała Caritas Poznań na swoim profilu społecznościowym.

Przypomnijmy: bar Caritas “U Krystyna” przez wiele lat mieścił się przy placu Wolności, ale prowadzone tam remonty sprawiły, że klienci baru nie byli w stanie do niego dotrzeć – wśród nich jest wiele osób schorowanych i niepełnosprawnych. Bar został zamknięty kilka miesięcy temu i rozpoczęło się poszukiwanie nowej lokalizacji, takiej, do której łatwo można by było dojechać miejską komunikacją.

Lokalizacja się znalazła na placu Kolegiackim, bar zyskał nową nazwę – “Pod Kolegiatą”, by nawiązać do miejsca, a otwarcie zapowiedziano na 30 czerwca. Teraz jednak Caritas Poznań poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że otwarcie odbędzie się trochę później.

“Z przyczyn od nas niezależnych musimy przesunąć otwarcie Pod Kolegiatą – Bar Caritas!” – czytamy. – “Spokojnie, nic poważnego się nie stało, więc już niedługo się otworzymy – wyczekujcie informacji!”

Terminu nowego otwarcia jeszcze nie podano.

Podziel się: