Oto kilka ciekawych pomysłów na własny nadruk na plecaku

Plecak to modny i praktyczny gadżet, które sprawdzi się nie tylko w trakcie roku szkolnego. Taki ekwipunek jest niezbędny podczas wypadów na rower, wycieczek czy wakacyjnych podróży. Mimo że plecak powinien być przede wszystkim pojemny i wygodny, to nie można zapominać o jego wyglądzie. Zobacz, jak przy pomocy nadruku spersonalizować zwykły model, aby pasował do Twojej osobowości.
Plecak z nadrukiem – hit czy kit?

Śmieszne napisy, zaczepne teksty lub grafiki cieszące się popularnością wśród młodzieży to tylko niektóre elementy, jakie można spotkać na spersonalizowanych gadżetach. Zastanawiasz się, czy takie plecaki z nadrukiem nie są zbyt krzykliwe i obawiasz się posądzenia o zły gust? Niepotrzebnie, gdyż wśród gotowych projektów znajdziesz także stonowane motywy, które możesz dodatkowo spersonalizować. Gdzie szukać pomysłów na takie aplikacje na plecak?

Plecaki z nadrukiem na zamówienie

Realizacją spersonalizowanych gadżetów zajmują się drukarnie reklamowe. Przykładem takiej firmy jest MegaKoszulki, w której ofercie znajdziesz gotowe plecaki z nadrukiem lub z możliwością wykonania autorskiego wzoru. Na stronie drukarni możesz także poszukać inspiracji, jeżeli zależy Ci na plecaku z własnym nadrukiem, jednak nie masz pomysłu na to, jak go zaprojektować. Sprawdź także nasze propozycje projektów. Być może przypadną Ci do gustu i będą odpowiednim wyborem na plecak szkolny z własnym nadrukiem.

Plecak z nadrukiem 3D

Dużą popularnością cieszą się wzory 3D, które zajmują całą powierzchnię druku. Przykładem miejsca zastosowania takiego motywu może być plecak bawełniany z nadrukiem w formie worka. W tym przypadku na projekt wybrano kota w charakterystycznych, dużych okularach lenonkach. Ty też możesz wykorzystać podobną fotografię lub śmieszne zdjęcie z rodzinnego albumu, jeżeli zależy Ci na pełnej personalizacji plecaka.

Plecak z własnym nadrukiem w minimalistycznym stylu

Fani przygód Harry’ego Pottera mogą poszukać inspiracji wśród symboliki występującej w filmach o młodym czarodzieju. Przykładem takiej grafiki jest symboliczna ikona składająca się z przepołowionego trójkąta z okręgiem w środku. Taki pomysł możesz wykorzystać w swoim projekcie na plecak z nadrukiem. Jako grafiki możesz użyć dowolnego znaku, który ma dla Ciebie jakieś znaczenie lub symbolu z filmu lub literatury, z którym się identyfikujesz.

Plecak z własnym nadrukiem – Twój projekt

Jeżeli masz wystarczające pokłady kreatywności, możesz pokusić się na zaprojektowanie swojego plecaka od podstaw. W kreatorze znajdziesz wiele gotowych elementów, zdjęć i symboli, które możesz wykorzystać. Masz również możliwość wyboru koloru plecaka, decydując między klasyczną czernią i bielą, lub młodzieżowym moro.

Jak stworzyć swój plecak z nadrukiem?

Najprostszym rozwiązaniem jest wybór gotowego projektu i zmodyfikowanie go poprzez dodane krótkiego tekstu, imienia lub symbolu. Takie wzory stanowią także źródło inspiracji, jeżeli brakuje Ci pomysłów na stworzenie grafiki od podstaw.

Jeżeli zależy Ci na bardzo osobistym charakterze plecaka szkolnego z własnym nadrukiem, wykorzystaj po prostu zdjęcie opatrzone charakterystyczną sentencją. Taki gadżet może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby lub dodatkiem do stylizacji, dzięki któremu się wyróżnisz.

Artykuł sponsorowany

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze