Ostrów: Kobieta zabiła męża na oczach córki? Usłyszała zarzuty

zdjęcie ilustracyjne fot. Sławek Wąchała
Ponad 20 ciosów nożem miała zadać swojemu mężowi 45-letnia mieszkanka Ostrowa Wielkopolskiego. Stało się to na oczach 18-letniej córki obojga. Dziś kobieta usłyszała zarzuty.

Zabójstwo miało miejsce w nocy z 9 na 10 lutego. 46-letni mężczyzna został znaleziony martwy na podłodze w swoim mieszkaniu, które zajmował wraz z żoną i 18-letnią córką. Policjanci pojawili się na miejscu zawiadomieni przez ciotkę 18-latki. Dziewczyna zadzwoniła do niej przerażona tym, co się dzieje w domu, a ciotka natychmiast powiadomiła policję.

Nie wiadomo, jakie były powody zabójstwa. Podejrzana zasłania się niepamięcią i utrzymuje, że nie wie, co się wtedy stało. Policjanci jednak po wejściu do domu zastali świeżo umytą podłogę i włączoną pralkę.

Prokurator postawił kobiecie zarzut zabójstwa: że zadała mężowi co najmniej 21 ciosów nożem typu fińskiego o ostrzu o długości 10 cm oraz szerokości prawie 2 cm. Powstałe rany kłute spowodowały śmierć mężczyzny. Złożył też wniosek o areszt dla niej i poddanie obserwacji psychiatrycznej. Za zabójstwo grozi jej co najmniej 25 lat więzienia.

el

Podziel się:

Ostatnio dodane: