Policja fot. Sławek Wąchała

Ostrów: Nożownik sprzed marketu zatrzymany. Usłyszał zarzuty

Zniszczenie drzwi w jednym z marketów oraz zaatakowanie nożem dwóch osób i grożenie im śmiercią – takie zarzuty usłyszał 33-latek zatrzymany przez policjantów z Ostrowa Wielkopolskiego po tym, gdy na parkingu zranił nożem 50-letniego mężczyznę.

Zdarzenie miało miejsce 13 grudnia – dyżurny policji został powiadomiony o tym, że na parkingu jednego z marketów doszło do kłótni miedzy 33-letnim pieszym a 50-letnim kierowcą jednego z z samochodów i w efekcie 33-latek rzucił się na 50-latka z nożem, raniąc go dość poważnie.

Policjantom szybko udało się znaleźć i zatrzymać nożownika, szybko okazało się też, że atak nożem przed marketem to nie jedyne jego przewinienie. Prokurator postawił mu łącznie cztery zarzuty: zniszczenie szyby w drzwiach marketu we wrześniu tego roku – szkodę wyceniono na 1600 zł – atak nożem kuchennym na kierowcę samochodu przed marketem, a wcześniej na innego mężczyznę. Biegli w przypadku obrażeń kierowcy z parkingu wskazali, że mogły one spowodować utratę życia lub doprowadzenie do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Odmówił składania wyjaśnień, przyznał się jedynie do uszkodzenia mienia. powiedział, że zrobił to, by rozładować emocje.

Źródło: wlkp24.info

0 0 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze