Ostatni koncert #NaFalach w tym roku. Wstęp jest bezpłatny. Kto wystąpi?

fot. S. Wąchała

Formacja Fisz Emade Tworzywo zakończy tegoroczny, plenerowy cykl #NaFalach koncertem 25 sierpnia o godzinie 20.00 nad Jeziorem Strzeszyńskim – ze świetnym materiałem z albumu “Ballady i Protesty”. Wstęp jest bezpłatny.

Fisz Emade Tworzywo, czyli bracia Waglewscy, Bartosz i Piotr, oraz ich zespół, byli już gośćmi #NaFalach w 2018 roku. Na tegorocznym koncercie przedstawią świetny materiał z albumu “Ballady i Protesty”, który ukazał się pod koniec 2021 roku. Płyta, jak twierdzą twórcy, to “…mocny powrót do korzeni muzycznej podróży zespołu do lat 90., w których rozwijała się tak zwana muzyka miasta – hip hop czy elektronika. To sentymentalna opowieść o brzmieniach, które były inspiracją i wskazały drogę poszukiwań”.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Wstęp na niego jest bezpłatny, a nad Strzeszynek najlepiej dojechać miejską komunikacją. Z okazji koncertu ZTM wzmocniło linie autobusowe kursujące na Strzeszynek. Na zmotoryzowanych będzie czekał dodatkowy parking na terenie Scout Campu przy ul. Koszalińskiej. Jak radzą władze miasta, nauczone wcześniejszymi doświadczeniami – warto przyjechać nieco wcześniej, bo przed samym koncertem mogą się tworzyć korki.

Przypomnijmy, że tegoroczny cykl koncertów #NaFalach to 7 koncertów nad jeziorami – Maltańskim i Strzeszyńskim. Od 30 czerwca można było posłuchać Meli Koteluk & Kwadrofonik, formacji Dagadana, Zalii, duetu Matylda / Łukasiewicz, Dawida Kwiatkowskiego, Kamila Bednarka i byłych muzyków Paktofoniki i Pokahontaz – Rahima i Focusa. Wszystkie koncerty były bezpłatne.

fot. archiwum (zdjęcie ilustracyjne)

Podziel się: