Test potwierdził zakażenie koronawirusem u jednej z lekarek oddziału pediatrii nowotomyskiego szpitala powiatowego.
Jak informuje portal nowytomysl.naszemiasto.pl, lekarka nie wiedząc o zakażeniu przychodziła normalnie do pracy – gdy okazało się, że jest zakażona koronawirusem, szpital natychmiast podjął odpowiednie działania – przede wszystkim wysłał na kwarantannę wszystkich, którzy mieli z nią kontakt.
Jednak nowotomyska pediatria pracuje jak zawsze i jak zawsze przyjmuje pacjentów, a wszystkie działania w szpitalu są podejmowane w porozumieniu z sanepidem.
el