Maciej Henszel wraz z nowym miesiącem zostanie nowym rzecznikiem prasowym Lecha Poznań. Dziennikarz Przeglądu Sportowego zastąpi odchodzącego ze stanowiska Łukasza Borowicza, który po sześciu latach pracy przechodzi do grupy OLX.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do „drużyny” Kolejorza dołącza właśnie Maciej Henszel. Przez lata dał się poznać jako bardzo sprawny dziennikarz, cieszący się dużym szacunkiem zarówno wśród innych przedstawicieli mediów jak i kibiców Lecha Poznań. Nie da się również ukryć, że chociaż w swojej pracy zawsze był profesjonalistą to wszyscy wiedzą, że jest także wiernym kibicem Kolejorza – powiedział na łamach oficjalnej strony internetowej prezes Lecha, Karol Klimczak.

– Lechowi Poznań się nie odmawia, zwłaszcza jeśli można spełnić marzenie o pracy w klubie, któremu kibicuje się od dziecka. Zostawiam za sobą ponad ćwierćwiecze dziennikarskich doświadczeń i rozpoczynam nowy rozdział w życiu. Kolejorz pod względem komunikacji, klubowych mediów oraz pracy biura prasowego prezentuje bardzo wysoki poziom, stale rozwija się i na pewno wyznacza standardy, do których inni mogą tylko równać. Postaram się wraz z zespołem dołożyć swoją cegiełkę do tego, żeby pozostać na tej fali wznoszącej i aby każdy kibic miał poczucie, że jest świetnie poinformowany o tym, co dzieje się w Lechu – mówi nowy rzecznik Lecha Poznań, Maciej Henszel.

Podziel się:

Ostatnio dodane: