28 grudnia Nowe Zoo jest zamknięte z powodu awarii prądu, do której doszło na terenie ogrodu. Jak jednak zapewniają pracownicy – 29 grudnia będzie już można odwiedzić zoo.
„Szanowni Państwo, w związku z awarią energetyczną Nowe ZOO będzie dziś zamknięte. Bardzo Państwa przepraszamy. Jutro sytuacja powinna wrócić do normy” – poinformowało Zoo Poznań na swoim profilu na Facebooku.
W zoo trwają już prace naprawcze i jeszcze dziś awaria powinna zostać usunięta.