Nowe kierunki lotnicze z poznańskiej Ławicy. Zobacz, dokąd można polecieć

Ryanair

Linie lotnicze Ryanair właśnie ogłosiły listę połączeń z Poznania na zimę 2021/2022 – i poznaniacy będą mieli sporo do wyboru! Linie proponują 23 kierunki, w tym 4 nowe.

Pasażerowie mogą już zarezerwować lot i długo wyczekiwany jesienny wypoczynek w jednym z czterech nowych kierunków Ryanaira z Poznania – Amman, Bruksela, Helsinki czy Manchester.
– Ryanair angażuje się w odbudowę ruchu lotniczego oraz turystyki w Polsce przywracając połączenia, a także uruchamiając nowe trasy – powiedział Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz, linii lotniczej wchodzącej w skład Grupy Ryanair. – Z przyjemnością ogłaszamy więc cztery nowe połączenia z Poznania do Ammanu, Brukseli, Helsinek i Manchesteru. Ryanair będzie obsługiwał łącznie 23 trasy z Poznania, co potwierdza, że podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii.

Z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu lotów z Poznania Ryanair wprowadził wyjątkową ofertę „Kup jeden bilet, a na drugi dostaniesz 50% zniżki”. Promocja obowiązuje jedynie dziś na stronie ryanair.com i dotyczy lotów we wrześniu i październiku na ponad 800 trasach.

– Powrót ruchu lotniczego, w tych trudnych dla branży i dla naszego lotniska czasach pandemii, dzięki ofercie linii lotniczej Ryanair jest dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski ogromną szansą na realizowanie szerokich planów podróżniczych – dodał Grzegorz Bykowski, wiceprezes Portu Lotniczego Poznań Ławica. – Po okresie wakacyjnym i największej siatce połączeń w historii lotniska, teraz sezon zimowy, z ogłoszonym przez Ryanair rozkładem lotów, ponownie otwiera optymistyczne perspektywy.

Dokąd będzie można polecieć z Ryanairem z Poznania zimą 2021/2022? Linia proponuje następujące Kierunki: Alicante, Amman, Budapeszt, Bristol, Billund, Birmingham, Bruksela, Charków, Dublin, Edynburg, Helsinki, Kijów, Liverpool, Londyn, Lwów, Malta, Manchester, Mediolan, Odessa, Oslo, Paryż, Tel Aviv, Wiedeń.

Ogółem w Polsce Ryanair będzie wykonywał łącznie ponad 700 lotów tygodniowo w ponad 200 kierunkach, w tym 8 nowych.

Podziel się: