Poznań - Stary Rynek

Niemoralny Poznań – spacer z przewodnikiem

Morderstwa, rabunki, gwałty i szantaże – przestępstwa i dawniej zdarzały się w “porzundnym” Poznaniu. Chcecie się dowiedzieć więcej? Wybierzcie się dziś na wycieczkę! Uwaga! Spacer dla osób powyżej 16 roku życia!

Przewodnik (Damian) będzie czekał na wszystkich chętnych w sobotę 25 stycznia o godzinie 11.00 i 15.00 na Starym Rynku przy pręgierzu, zakończenie planowane jest w okolicach pomnika Hipolita Cegielskiego.

Przestępstwa kryminalne, a więc morderstwo, rabunek, kradzież, gwałt, szantaż, należą do grupy czynów, które będąc przekroczeniem moralności stanowią zarazem przekroczenie prawa. Za oszustwa i fałszerstwa także groził odpowiedni paragraf. Co więcej, służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo w mieście również przytrafiały się momenty słabości.

Zapraszamy na wycieczkę wszystkich tych, którzy przekroczyli szesnasty rok życia i mają ochotę razem z nami podróżować po ścieżkach, do których moralność nie docierała i za której brak trzeba było często odpowiednio odpokutować.

Wycieczka odbywa się w konwencji “free walking tour” – niezależnie od warunków pogodowych i liczby uczestników. Na zakończenie spaceru można podziękować przewodnikowi napiwkiem.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze