Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na torowisku w Domaninie, gdzie pociąg osobowy jadący z Kępna do Poznania potrącił 42-letnią kobietę. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala przy pomocy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Służby ratunkowe zostały wezwane do poważnego wypadku w miejscowości Domanin w powiecie kępińskim. Na miejscu okazało się, że doszło do potrącenia osoby przez skład osobowy kursujący na trasie Kępno-Poznań.
Jak przekazała st. sierż. Anita Wylęga z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, poszkodowaną jest mieszkanka gminy Kępno. Funkcjonariusze potwierdzili, że w momencie zdarzenia kobieta była trzeźwa.
Ze względu na poważny stan poszkodowanej, niezbędna okazała się interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowiec przetransportował ranną do placówki medycznej.
Obecnie trwa postępowanie wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia. Funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnego przebiegu wypadku. W ramach śledztwa przesłuchiwani są świadkowie, którzy byli obecni podczas zdarzenia.