Nieprzytomna 15-latka została znaleziona w łazience przez domowników przy ulicy Staromiejskiej w Pile. Przyczyną utraty przytomności okazało się zatrucie tlenkiem węgla. Dziewczyna trafiła do szpitala.
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 19 lutego w Pile. Domownicy jednego z mieszkań przy ulicy Staromiejskiej znaleźli nieprzytomną 15-latkę w łazience. O sytuacji natychmiast poinformowano służby ratunkowe.
Strażacy, którzy pojawili się na miejscu, potwierdzili obecność tlenku węgla w mieszkaniu. Obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego zdiagnozował u nastolatki zatrucie czadem i podjął decyzję o przewiezieniu jej do szpitala.