Świąteczne atrakcje w Poznaniu będą czekały na mieszkańców również w Boże Narodzenie. Jarmark na placu Wolności i lodowisko na Starym Rynku zapraszają w pierwszy i drugi dzień świąt.
Świąteczny jarmark na placu Wolności i atrakcje na Starym Rynku, włącznie z lodowiskiem, będą dostępne w pierwsze i drugie święto Bożego Narodzenia w godzinach 13:00-21:00. W Wigilię stoiska będą nieczynne.
Jarmark na Międzynarodowych Targach Poznańskich nie będzie działał w okresie 24-26 grudnia, ale wznowi działalność od 27 do 29 grudnia, funkcjonując od 11:00 do późnych godzin wieczornych. To właśnie tam odbędzie się tegoroczna impreza sylwestrowa.
Betlejem Poznańskie będzie działać do 6 stycznia. W ostatni dzień roku jarmark na placu Wolności będzie otwarty od 11:00 do 21:00 lub dłużej, w zależności od obecności klientów. W Nowy Rok stoiska będą czynne od 13:00 do 21:00.