Do nietypowego incydentu doszło 16 września w galerii handlowej w Poznaniu. Nastolatek podczas wizyty w galerii z kolegami miał zranić nożem jednego z nich. Miał też sam powiadomić o sprawie policję.
Do zranienia miało dojść przez przypadek nożem do tapet, podczas pobytu grupy nastolatków galerii handlowej Posnania, jak powiedziała Głosowi Wielkopolskiemu Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. Sprawca zranienia sam zadzwonił na policję, by poinformować, że przez przypadek zranił kolegę, a ranny został zabrany do szpitala.