policja fot. Sławek Wąchała

Nagi mężczyzna biega po mieście. Zostanie zwołane w tym celu specjalne spotkanie służb

Nagi mężczyzna, w wieku około 30 lat, zaczepia kobiety w okolicach Strzeszyna, Smochowic i Krzyżownik. Problem ma trwać od czterech lat.

Fotografię nagiego mężczyzny pokazał radnym miejskim podczas sesji Przemysław Polcyn, radny miejski. Na zdjęciu widać nagiego mężczyznę w butach sportowych i kominiarce w dość niezręcznej pozycji, na tle lasu. Zdjęcia miała wykonać jedna z ofiar mężczyzny, który miał ją zaczepiać.

Radny Polcyn wcześniej w tej sprawie złożył interpelację do prezydenta. Ten odpisał mu, że straż miejska nie miała zgłoszeń w tej sprawie. Mariusz Wiśniewski, zastępca Jacka Jaśkowiaka, zdecydował się natychmiast zająć sprawą. – Poprosiłem dyrekcję Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa, żeby zorganizować spotkanie z udziałem pana radnego i służb. Pan radny dysponuje kontaktami na osoby, które zgłaszały mu ten problem, sądzę, że zwłaszcza policja wykorzysta te dane – mówił w rozmowie z Radiem Poznań Wiśniewski.

Źródło: Radio Poznań

 

3
Dodaj komentarz

avatar
A
A

Jest dobrze znany policji, kiedyś atakował mieszkanki Strzeszyna (olilice torów kolejowych). 3 lata temu na wiosnę zaatakował moja sąsiadkę (biegł za nią i trzymał cos ciężkiego w ręce). Policja zjawiła się po sporym upływie czasu tłumacząc, że nie mają radiowozu…przerażoną dziewczynę zostawiono samą, bez pomocy lekarskiej (no bo co to, goły facet…).

Dorota Mw
Dorota Mw

Co was ludzie tak śmieszy? Ciekawe, czy byłoby wam tak wesoło po spotkaniu z takim zboczeńcem?