Mężczyzna z raną postrzałową. Co się wydarzyło na targowisku?

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Do nietypowego zdarzenia doszło w Ostrowie Wielkopolskim. 70-letni mężczyzna wybrał się na targowisko i podczas wizyty usłyszał huk. Ale dopiero w domu zorientował się, że ma ranę postrzałową brzucha – na szczęście niegroźną.

Do zdarzenia doszło 4 listopada około godziny 9.00 rano. 70-latek wybrał się na targowisko przy ulicy Witosa i oglądał zawartość straganów ze starociami, gdy nagle usłyszał huk. Nie zwrócił na niego większej uwagi, nie poczuł też bólu i dopiero po powrocie do domu zauważył na swoim brzuchu ranę.

Natychmiast zgłosił się do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili, że to… rana postrzałowa. Na szczęście okazała się niegroźna i nie wymagała operacji, więc mężczyźnie założono jedynie opatrunek. W poniedziałek jednak okazało się, że rana nie goi się dobrze, więc ranny musiał zostać w szpitalu na oddziale chirurgii.

Jak informuje portal “ostrow24 TV”, z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna został ranny wskutek wybuchu – to był ten huk, który usłyszał. Co jednak było źródłem wybuchu – jeszcze nie wiadomo. Według pierwszych wersji ktoś mógł przez przypadek strzelić z broni gazowej i zranić mężczyznę, jednak ta wersja nie została potwierdzona przez policję.

Źródło: ostrow24 TV

Podziel się: