Meble i dekoracje wnętrz. Zaczynają się największe targi w Europie Środkowo-Wschodniej

targi Meble Polska fot. MTP

250 firm i 75 krajów, a wszystko to na powierzchni 50 tys. metrów kwadratowych. 21 lutego w Poznaniu na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczynają się targi Meble Polska i Home Decor.

To największe w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowe kontraktacje meblowe. Zakres tematyczny Meble Polska i Home Decor to wszystkie rodzaje mebli i segmenty cenowe: meble tapicerowane, skrzyniowe z płyty meblowej oraz z litego drewna, krzesła i stoły oraz materace.

W tym roku swoją ofertę zaprezentują firmy meblowe z Chin, Cypru, Danii, Litwy, Niemiec, Rumunii, Serbii, Słowacji, Szwecji, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Włoch i oczywiście Polski. Podobnie jak w maju 2022, duże grupowe wystąpienie narodowe organizuje Ukraińskie Stowarzyszenie Producentów Mebli. Weźmie w nim udział blisko 40 wystawców z Ukrainy.

Interesującą dla siebie ofertę znajdą tu także ci, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami. Na ekspozycji Home Decor będzie można zobaczyć nowe kolekcje dekoracji stojących i ściennych, oświetlenia, tekstyliów i dywanów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych elementów dekoracyjnych.

Obie imprezy przyciągają wielu zainteresowanych ich ofertą. W tym roku jak dotąd w systemie zarejestrowali się kupcy z ponad 70 krajów, w tym przedstawiciele grup zakupowych i sieci meblowych z Europy czy Ameryki Północnej i przybysze z tak egzotycznych krajów jak Algieria, Arabia Saudyjska, Chiny, Ghana, Indie, Kenia, Liban, Nigeria, Senegal czy Togo.

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli we współpracy z Grupą MTP przygotowała szereg interesujących wykładów i szkoleń, a 23 lutego to dzień poświęcony przede wszystkim właścicielom sklepów meblowych. Jakie strategie są skuteczne w czasie zmian, jak wykorzystać visual merchandising, aby zwiększyć sprzedaż i jak zyskać więcej zadowolonych – a więc tym samym lojalnych – klientów,dzięki konkretnym działaniom z zakresu obsługi – tego wszystkiego dowiedzą się właściciele sklepów podczas szkoleń i spotkań.

Targi przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów z branży meblarskiej i wnętrzarskiej, którzy mogą się rejestrować na stronie wydarzenia, rozpoczną się 21 i potrwają do 24 lutego.

Podziel się:

Ostatnio dodane: