Marek Jakubiak: “Oddajemy wam wszystko co mamy w Konfederacji najlepsze”

Marek Jakubiak, lider Federacji dla Rzeczypospolitej, która obecnie wchodzi w skład Konfederacji, pojawił się dzisiaj w Poznaniu.
Reklama

– Chcemy pokazać mieszkańcom Wielkopolski przede wszystkim mojego przyjaciele, Piotra Liroya. Oddajemy wam wszystko co mamy w Konfederacji najlepsze – zażartował Jakubiak. – Nasze nastroje są bardzo dynamiczne. Dzisiaj wiemy, że spokojnie przekraczamy próg wyborczy. Zarówno w kraju, jak i samej Wielkopolsce, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Piotr Liroy nie zawiedzie i będziecie dumni ze swojego kandydata!

Reklama

Marek Jakubiak został również poproszony o komentarz do filmu Tomasza Sekielskiego “Tylko nie mów nikomu”, którym od tygodnia żyje cała Polska. – Bardzo emocjonalnie podchodzę do dzieci, więc obejrzałem tylko fragmenty. Nie byłem w stanie tych dwóch godzin przetrawić. Sprawa jest dla mnie oczywista. Wszystkie rządy po kolei od kilkudziesięciu lat wiedziały o tym, że ci księża są pedofiliami. Nie ulega to wątpliwości, ponieważ Służby Bezpieczeństwa zarejestrowały tych księży jako tajne kontakty, szantażując ujawnieniem ich zboczeń. Co najważniejsze, przez lata cierpiały dzieci i żadna władza nic z tym nie zrobiła. Cholera jasna mnie bierze, że polityka zaczyna angażować najmłodszych, którzy nie mogą się bronić. Nie mam zrozumienia dla tej całej bandy ludzi, którzy wykorzystywali dzieci w sposób seksualny – wyjaśniał Jakubiak.

Podziel się!

2
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
wena
Gość
wena

nic od was nie chcemy,spadajcie

kubad
Gość
kubad

najgorsze jest to,że wszelkie miernoty chcą uszczęśliwiać Polaków na siłę , zaczynając od pis,poprzez konfederacje.