Łopuchowo: Czołowe zderzenie na trasie z Murowanej Gośliny

5 osób wymagających pomocy medycznej i dwa kompletnie zniszczone auta – toi bilans wypadku, do jakiego doszło w Łopuchowie pod Murowaną Gośliną.

15 sierpnia. przed godziną 19.00 na drodze nr 196 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Renault Scenic z samochodem dostawczym Volkswagen. Po przeprowadzeniu rozpoznania przez wezwanych na miejsce strażaków okazało się, że kierowca samochodu osobowego zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z samochodem dostawczym.

W zdarzeniu udział brało 5 osób w tym dwoje dzieci, wszyscy poszkodowani opuścili pojazdy przed przybyciem służb ratowniczych, jednak niezbędne było udzielenie im pomocy medycznej i wsparcia psychologicznego. Przybyłe na miejsce zdarzenia trzy zespoły ratownictwa medycznego po przebadaniu poszkodowanych przetransportowały je do szpitali.

Strażacy natomiast zabezpieczyli miejsca zdarzenia, udzielili pierwszej pomocy medycznej poszkodowanym, rozłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach, posprzątali jezdnię po wypadku, a także kierowali ruchem drogowym. Na czas prowadzenia akcji droga nr 196 była całkowicie zablokowana.

W akcji brały udział dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 8 oraz dwa zastępy ochotników z OSP Murowana Goślina i OSP Łopuchowo.

KMSP, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze