Lech TV będzie transmitowany w TVP Sport

W środę, 17 lipca o godzinie 19.20 na antenie TVP Sport rusza magazyn Lech TV. Półgodzinny program przygotowywany przez media klubowe Kolejorza będzie emitowany co tydzień i pokaże codzienne życie klubu z Bułgarskiej.
Reklama - dalsza część artykułu znajduje się poniżej

Od najbliższej środy, 17 lipca widzowie z całej Polski będą mogli przyglądać się kulisom pracy pierwszej drużyny Kolejorza, zespołów Akademii Lecha Poznań, a także poszczególnych działów klubu. – Cieszymy się, że współpraca z TVP Sport układa się coraz lepiej i po wspólnej transmisji sparingów w letnim okresie przygotowawczym, teraz widzowie co tydzień przez blisko 30 minut będą mogli zobaczyć ekskluzywne materiały prosto z Bułgarskiej – mówi Maciej Henszel, rzecznik prasowy i szef mediów klubowych Lecha Poznań.

Prowadzącym program Lech TV będzie dziennikarz mediów klubowych – Karol Szumlicz, który co tydzień będzie prezentował przygotowane przez nas materiały. Do współpracy będą zapraszani również piłkarze poznańskiego klubu, których chcemy pokazać także od nieco innej strony, nie tylko tej piłkarskiej. Pierwszy odcinek już za kilka dni i możemy zagwarantować, że widzowie nie będą się nudzić!

– Współpraca z TVP Sport daje nam wielką szansę dotarcia do naszych kibiców, którzy będą otrzymywać regularną dawkę informacji wprost z klubu. Chcemy skupić się nie tylko na bieżących wydarzeniach, ale również pokazywaniu Lecha jako marki zakorzenionej w tradycji Poznania i Wielkopolski – przyznaje Wojciech Terpiłowski, szef marketingu Kolejorza. – Lech to marka, która jest dobrze znana w naszym kraju. Teraz chcemy, aby widzowie mogli zobaczyć funkcjonowanie klubu od środka i przekonać się, jak wygląda zarządzanie tak dużą organizacją, która poza wymiarem czysto sportowym, jest bardzo ważna dla naszej lokalnej społeczności. W programie poza materiałami z pierwszej drużyny, regularnie pojawiać się zatem będą meldunki z Akademii i zmagań naszych rezerw na boiskach drugiej ligi oraz z działań poza piłkarskich, których w ciągu sezonu jest bardzo dużo.

Emisja pierwszego odcinka Lech TV w środę, 17 lipca o godzinie 19.20, czyli na kilka dni przed rozpoczęciem rozgrywek PKO Ekstraklasy.

mat. pras. / op. AS

Dodaj komentarz

avatar