Lech Poznań będzie miał nowego bramkarza?

stadion Bułgarska fot. S. Wąchała

Kolejorz szuka nowego zawodnika, który ma być konkurencją w bramce dla Filipa Bednarka – po rozczarowaniu postawą Artura Rudki. Kandydat już jest – teraz trwają rozmowy z jego klubem i nim samym.

Chodzi o Słowaka Dominika Holca, który obecnie gra w Sparcie Praga, a wcześniej grał w Rakowie Częstochowa, więc zna polską ekstraklasę. O planach Kolejorza poinformował Jerzy Chwałek z „Piłki Nożnej”. Według jego informacji rozmowy są bardzo zaawansowane, pozostaje tylko uzgodnienie warunków kontraktu z samym piłkarzem. Jeśli się uda osiągnąć porozumienie, to przyjedzie jeszcze w zimowym okienku transferowym.

Lech Poznań zaczął szukać nowego bramkarza, gdy stało się jasne, że Ukrainiec Artur Rudko, wypożyczony z Dynama Kijów, nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Zagrał zaledwie w sześciu meczach z Kolejorzem – uważa się, że wina za odpadnięcie Lecha z Pucharu Polski spoczywa głównie na nim. Jego wypożyczenie potrwa do końca sezonu i wszystko wskazuje na to, że na tym się skończy – więc Lech potrzebuje nowego bramkarza do składu.

Podziel się:

Ostatnio dodane: